Koncerty w grocie solnej Tarita

Zapraszam serdecznie na koncerty do groty solnej Tarita.
W każdy wtorek – godzina 19:00
Adres: ul. Łazarza 3
Zapisy: www.tarita.pl Tarita to niezwykła grota w której doświadczyć można terapii dźwiękiem połączonej z terapią oddechową. Powietrze tutaj posiada szczególne właściwości zdrowotne co pozwala na jeszcze głębszy oddech i relaks podczas koncertu.

Zobacz jak to wygląda, z bliska.

4 komentarze “Koncerty w grocie solnej Tarita

 • Pani Doroto. Fantastyczne się czuję po koncercie. Dźwięki otuliły mnie wczoraj tak miło że spałam jak dziecko. Mam wrażenie jakbym nadal je „słyszała w sobie”. Coś niesamowitego. Melodia którą Pani ułożyła na misach sprawiła że zapomniałam o wszystkim i mogłam się w pełni zrelaksować. Dziękuję!

 • ,,Delikatne i subtelne dźwięki mis oraz głęboki dźwięk gongu sprawiają, że od razu zapomina się o troskach życia. Jesteś TU i TERAZ zrelaksowany i odprężony. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze którą wprowadza Pani Dorota, koncert jest jak ciepła kąpiel pozostawiająca po sobie harmonię i niesamowity spokój ducha. Polecam każdemu zapracowanemu, współczesnemu człowiekowi aby choć na chwilę mógł zapomnieć o codziennych problemach i obowiązkach. Ja zdecydowanie wybieram się jeszcze raz!”

 • Super relaksujący wieczór. Można w pełni się wyciszyć. Koncert gongów bardzo miły dla ucha i ducha. Na pewno skorzystam jeszcze. Polecam wszystkim tego typu relaks.

 • Chcę wyrazić serdeczne podziękowanie za zaproszenie na koncert w Grocie Solnej. To był już mój drugi koncert i wiem to na pewno – nie ostatni.
  Jestem pod wielkim wrażeniem tego koncertu, wspaniałej, relaksującej atmosfery i ogromnego talentu Osoby Prowadzącej. Wygodne leżaki, nastrojowe światło, jod obecny wokół sprawiły, że szybko zostawiłam cały świat i wszystkie troski, problemy na zewnątrz.
  Brzmienie gongu i mis jest po prostu niesamowite. Czułam jak każdy dźwięk przepływa przez mój umysł. Odczuwałam momenty wyciszenia, uspokojenia ale w chwili uderzania w gong odczuwałam jak całe napięcie dnia, tygodnia zbiera się w jednym miejscu w środku ciała i… nagle pęka uwalniając od wszystkich napięć, stresu…
  Po koncercie czułam się spokojna i zrelaksowana. Lepiej spałam tej nocy, łatwiej też było mi zasnąć.
  Gorąco polecam taką formę relaksu. Wierzę głęboko, że dodatkową korzyścią poza nim jest również poprawa stanu zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.