11 maja 2017

Koncerty

„Kąpiel w dźwiękach” to forma koncertu, którego zadaniem jest wyciszyć, zrelaksować i wprowadzić w stan głębokiej refleksji. W mojej harmonii dźwięków, każda misa jest zestrojona ze sobą tak, aby podczas tej niezwykłej relaksacji, uczestnicy mogli przenieść się w świat pełen dźwięków, melodii i wspaniałych harmonii. Z muzyką mam do czynienia od dziecka i dla mnie każdy występ jest jak prawdziwy koncert, w który wkładam całe swoje serce. Wszystko po to aby osoby, które w nim uczestniczą mogły poczuć całym umysłem i ciałem magię tych niezwykłych instrumentów..”

Serdecznie zapraszam
Dorota

 

Relaksacyjne Koncerty na Misach i Gongu Tybetańskim

Relaksacja w dźwiękach mis i gongu to niezwykła forma koncertu, który pomaga przywrócić harmonię, spokój i rozluźnienie. Podczas koncertu zarówno gong jak i misy emitują wibracje o różnych częstotliwościach a harmoniczne tony wprowadzają uczestników w stan głębokiego relaksu.

W trakcie „kąpieli w dźwiękach” całe ciało wchodzi w rezonans, co sprawia, że pobudzone zostają zakończenia nerwowe mięśni, stawów, kości i tkanek. Przenikając przez wszystkie organy wewnętrzne dźwięk przywraca ich pierwotną równowagę a wibracja regeneruje organizm poprzez regulację częstotliwości komórek.

Drgania rozchodzące się w ciele wpływają również na krążenie krwi i inne płyny ustrojowe oraz na całą wodę w naszym organizmie. Wibracja poprawia zatem ukrwienie, ułatwia usuwanie toksyn poprzez poruszenie zastojów oraz przyspiesza regenerację tkanek.

Terapia dźwiękiem wywołuje także głębokie uczucie wyciszenia, dzięki czemu znikają napięcia i pojawia się większa zdolność radzenia sobie ze stresem. Podczas koncertu odczuwamy zatem stabilizację emocji, co sprawia, że umysł osiąga spokój i równowagę wewnętrzną.

„Kąpiel w dźwiękach” mis i gongu:
– wspomaga leczenie dolegliwości układu krążenia, nerwowego i pokarmowego
– wyrównuje poziom energii po to by wzmocnić system odpornościowy
– pomaga pozbyć się bólów głowy i migreny
– wprowadza więcej spokoju do naszych emocji, wycisza i relaksuje
– pomaga w walce z bezsennością, nerwicą i stanami lękowymi
– przywraca naturalną harmonię wewnętrzną i uczucie głębokiego rozluźnienia

Czas trwania:
Relaksacyjny koncert Gongu i Mis trwa 45-60 minut i odbywa się w pozycji leżącej na karimatach lub na leżakach w Grocie Solnej. Należy ubrać się wygodnie i ciepło gdyż podczas relaksacji temperatura potrafi lekko się obniżyć.

Przeciwwskazania do uczestnictwa w koncercie:
– osoby z rozrusznikiem serca
– kobiety w ciąży
– osoby chore na epilepsję

NAJBLIŻSZE KONCERTY:

Grota Solna Tarita SPA & Wellness
Kraków ul. Św. Łazarza 3
9.10.2019  godz. 19:00 – szczegóły
Zapisy: www.tarita.pl

 

 

Laloba – centrum dla Kobiet
Kraków ul. Beskidzka 30C
11.08 godz. 19:30 – szczegóły

Zapisy: www.lalobacentrum.pl