9 maja 2017

O mnie

Nazywam się Dorota Kowalska. Moją pasją jest muzyka i medycyna naturalna. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się  promując zdrowy tryb życia a także prowadząc warsztaty edukacyjne oraz koncerty. Od 6 lat praktykuję TaiChi oraz zdrowotny ChiKung, dzięki którym uczę się życia w harmonii i równowadze. W wolnych chwilach zajmuję się również fotografią, przy pomocy której  uwieczniam piękno przyrody na zdjęciach.

ŚWIAT MUZYKI MIS I GONGÓW
Podstawy do pracy z dźwiękiem nabyłam uczęszczając do Szkoły Muzycznej w Krakowie, gdzie zgłębiałam wiedzę na temat muzyki oraz uczyłam się grać na różnych instrumentach. Mając ze światem dźwięków do czynienia każdego dnia, postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę w zakresie właściwości terapeutycznych muzyki. Uczestnicząc w wielu kursach Terapii Dźwiękiem, nauczyłam się jak można wykorzystywać Misy dźwiękowe oraz Gong do celów terapeutycznych.

MASAŻE MISAMI
Jako dyplomowana terapeutka terapii dźwiękiem mis i gongów tybetańskich od ponad 5 lat wykorzystuję zdrowotne właściwości dźwięków robiąc terapeutyczne masaże misami, które pomagają się zrelaksować i wspomagają leczenie wielu chorób oraz dolegliwości.

KONCERTY RELAKSACYJNE
Na co dzień organizuję relaksacyjne koncerty, podczas których przy pomocy brzmienia i wibracji mis oraz gongów wprowadzam uczestników w stan relaksu i rozluźnienia.

EVENTY DLA FIRM I DLA DZIECI
Prowadzę ponad to na terenie całej Polski eventy tematyczne dla firm, instytucji kulturalnych i dzieci na temat wpływu dźwięków i oddziaływania mis tybetańskich na zdrowie.

DO TEJ PORY WSPÓŁPRACOWAŁAM Z:
– Tarita Spa, Laloba – centrum dla kobiet, Centrum Kultury w Luborzycy
– Villa Verde, Hotel Poziom 511, Hotel Novotel
– Fundacja ‚Szansa dla niewidowych” , Fundacji dla osób chorych na SM,
– Krakowski Ośroek Sportowy, Szkołą Kung Fu, Laloba – dla dzieci, Tarita Spa dla dzieci,

TERAPIE NATURALNE

Medycyna naturalna oferuje szereg rozwiązań, które korzystnie wpływają na nasz stan zdrowia. Dzięki dobrze dobranej diecie, oddechowej terapii regulującej, a także różnej formie relaksacji pomagam przywrócić naturalną harmonię i wewnętrzną równowagę.

Zapraszam zatem do świata pełnego niezwykłych dźwięków i terapii naturalnych w którym znajdziesz relaks, spokój i wyciszenie.

Dorota

Ukończone kursy

– Terapeutyczne oddziaływanie wibracjami mis tybetańskich wg tradycyjnego przekazu himalajskiego
– Terapia dźwiękiem wg metody Petera Hess’a
– Dietetyka profilaktyczna i lecznicza w medycynie chińskiej
– Podstawy medycyny chińskiej i Zang Fu –  fizjologia narządów
– Przyczyny chorób wg Medycyny Chińskiej
– Masaż TuiNa
– TuiNa dla zaawansowanych – Reumatologia i układ narządów ruchu
– Nowoczesna terapia światłem spolaryzowanym Q.Light (światłoterapia w rehabilitacji i w walce z bólem)
– Koloroterapia dla terapeutów
– Moksa i Bańki w praktyce klinicznej
– Terapia Shiatsu + system energetyczny