Serdecznie zapraszam na przedświąteczną relaksację do groty solnej Tarita.
 
W programie:
– 18:30 ćwiczenia relaksacyjne oparte na technikach dalekiego wschodu, które pomogą Ci przywrócić elastyczność ciała oraz spokój umysłu
– 19:00 koncert na misach i gongu tybetańskim dzięki któremu poczujesz się w pełni zrelaksowany i wyciszony
(można uczestniczyć w samym koncercie)
 
Termin: 14 grudnia godzina 18:30 – 20:00
Miejsce: Tarita – ul. Łazarza 3, Kraków
Zapisy: tel. 666 666 518
Cena: 30 zł
 
ĆWICZENIA
Podczas warsztatów zapoznasz się z ćwiczeniami, które opierają się na płynnych i łagodnych ruchach połączonych z głębokim oddychaniem. Pomagają one uwolnić się od nagromadzonych stresów i napięć oraz zwiększają poziom energii. Jest to skuteczna metoda oczyszczania układu oddechowego z toksyn, samoleczenia wielu dolegliwości oraz zapobiegania ich powstawaniu. Pomaga również rozluźnić ciało oraz umysł co dodatkowo sprzyja powrocie do zdrowia.
 
KONCERT NA MISACH I GONGU
Podczas muzycznej podróży w klimatach dalekiego wschodu każdy z uczestników będzie mógł doświadczyć harmonii dźwięków połączonej ze zdrowotnymi właściwościami soli himalajskiej.
Koncert na misach i gongu tybetańskim to niezwykła forma relaksacji, która pomaga osiągnąć spokój i równowagę wewnętrzną.
Dźwięki stabilizują emocje dzięki czemu odczuwamy więcej spokoju a nasz umysł może odpocząć od zbędnych myśli i problemów. Harmoniczne tony mis wraz z niezwykłym brzmieniem gongu wprowadzają nas w stan głębokiego rozluźnienia, co sprawia że po koncercie czujemy się bardziej wyciszeni i doładowani energetycznie.