5 czerwca razem z Fundacją Szansa dla Niewidomych zorganizowałam w ramach „Radosnego Pikniku pod chmurką” koncert na misach i gongu w Ogrodzie Mehoffera.

Koncert na misach i gongu w Ogrodzie Mehoffera

Podczas warsztatów każdy z uczestników mógł poczuć magię dźwięków na różne sposoby. Zarówno misy jak i gong zachwyciły wszystkich swoimi głębokimi wibracjami i łagodnym, wyciszającym brzmieniem. Słuchacze próbowali swoich sił grając na misach i uderzając w gong. To niezwykłe doświadczenie sprawiło wszystkim wiele radości. Natomiast ja z uśmiechem na twarzy przyglądałam się jak po raz kolejny muzyka zrobiła wiele dobrego.
Dziękuję za wspólne muzykowanie! 

Podczas masażu każdy z uczestników miał możliwość poczuć wibrację mis na klatce piersiowej, jak również na plecach, brzuchu oraz nogach. Wiele radości i uśmiechu sprawiło położenie misy na głowię. Niektórzy mieli wrażenie jakby siedzieli w środku dzwonu Zygmunta. Na koniec łagodna relaksacja przeniosła wszystkich do krainy dalekiego wschodu. Gong swoim głębokim brzmieniem wprowadził wszystkich w stan medytacyjny. Sprawił również, że każdy uspokoił swoje myśli, emocje i poczuł wewnętrzny spokój.

Zapraszam do śledzenia aktualnych wydarzeń na stronie – Wydarzenia.