Koncerty w grocie solnej Tarita Spa & Wellness

Zapraszam serdecznie na relaksacyjne koncerty w grocie solnej Tarita.
Najbliższy koncert: termin wkrótce
Adres: Kraków ul. Łazarza 3;  Zapisy: www.tarita.pl tel 12 422 50 63

Tarita to niezwykła grota w której doświadczyć można terapii dźwiękiem połączonej z terapią oddechową. Powietrze tutaj posiada szczególne właściwości zdrowotne, dzięki czemu podczas koncertu można doświadczyć bardzo głębokiego relaksu.

Zobacz jak to wygląda, z bliska.

 

koncerty w grocie solnej taritaTarita Salt Spa & Wellness to wyjątkowe miejsce w Krakowie, które pozwala walczyć z negatywnymi skutkami wdychania smogu. Grota solna oferuje terapie które oczyszczają układ oddechowy, skórę a także hamują rozwój chorób górnych dróg oddechowych. 

Inhalacje w komorach solnych nawilżają drogi oddechowe jak również ułatwiają odkrztuszanie. Są zalecane przy stanach zapalnych układu oddechowego, alergiach i w powrocie do zdrowia po poważnych chorobach. 

Koncerty w grocie solnej Tarita

Tarita to wspaniałe miejsce, w którym można się zrelaksować, odpocząć od codziennego zgiełku i zapomnieć na chwilę o wszystkich problemach. W otoczeniu himalajskiej soli a także leczniczych dźwięków każdy może odprężyć zarówno ciało jak i umysł.

4 komentarze “Koncerty w grocie solnej Tarita Spa & Wellness

 • Pani Doroto. Fantastyczne się czuję po koncercie. Dźwięki otuliły mnie wczoraj tak miło że spałam jak dziecko. Mam wrażenie jakbym nadal je „słyszała w sobie”. Coś niesamowitego. Melodia którą Pani ułożyła na misach sprawiła że zapomniałam o wszystkim i mogłam się w pełni zrelaksować. Dziękuję!

 • ,,Delikatne i subtelne dźwięki mis oraz głęboki dźwięk gongu sprawiają, że od razu zapomina się o troskach życia. Jesteś TU i TERAZ zrelaksowany i odprężony. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze którą wprowadza Pani Dorota, koncert jest jak ciepła kąpiel pozostawiająca po sobie harmonię i niesamowity spokój ducha. Polecam każdemu zapracowanemu, współczesnemu człowiekowi aby choć na chwilę mógł zapomnieć o codziennych problemach i obowiązkach. Ja zdecydowanie wybieram się jeszcze raz!”

 • Super relaksujący wieczór. Można w pełni się wyciszyć. Koncert gongów bardzo miły dla ucha i ducha. Na pewno skorzystam jeszcze. Polecam wszystkim tego typu relaks.

 • Chcę wyrazić serdeczne podziękowanie za zaproszenie na koncert w Grocie Solnej. To był już mój drugi koncert i wiem to na pewno – nie ostatni.
  Jestem pod wielkim wrażeniem tego koncertu, wspaniałej, relaksującej atmosfery i ogromnego talentu Osoby Prowadzącej. Wygodne leżaki, nastrojowe światło, jod obecny wokół sprawiły, że szybko zostawiłam cały świat i wszystkie troski, problemy na zewnątrz.
  Brzmienie gongu i mis jest po prostu niesamowite. Czułam jak każdy dźwięk przepływa przez mój umysł. Odczuwałam momenty wyciszenia, uspokojenia ale w chwili uderzania w gong odczuwałam jak całe napięcie dnia, tygodnia zbiera się w jednym miejscu w środku ciała i… nagle pęka uwalniając od wszystkich napięć, stresu…
  Po koncercie czułam się spokojna i zrelaksowana. Lepiej spałam tej nocy, łatwiej też było mi zasnąć.
  Gorąco polecam taką formę relaksu. Wierzę głęboko, że dodatkową korzyścią poza nim jest również poprawa stanu zdrowia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.