11 maja 2017

Koncerty na misach i gongu

koncerty na misach i gonguKoncerty na misach i gongu to niezwykła forma relaksacji, która pomaga przywrócić harmonię, spokój i rozluźnienie. Podczas koncertu zarówno gong jak i misy emitują wibracje o różnych częstotliwościach. Harmoniczne tony wprowadzają uczestników w stan głębokiego relaksu.

W trakcie “kąpieli w dźwiękach” całe ciało wchodzi w rezonans. Dzięki temu pobudzone zostają zakończenia nerwowe mięśni a także stawów, kości i tkanek. Przenikając przez wszystkie organy wewnętrzne dźwięk przywraca ich pierwotną równowagę a wibracja regeneruje organizm poprzez regulację częstotliwości komórek.

Drgania rozchodzące się w ciele wpływają również na krążenie krwi i inne płyny ustrojowe oraz na całą wodę w naszym organizmie. Wibracja poprawia zatem ukrwienie, ułatwia usuwanie toksyn poprzez poruszenie zastojów oraz przyspiesza regenerację tkanek.

Terapia dźwiękiem wywołuje także głębokie uczucie wyciszenia, dzięki czemu znikają napięcia i pojawia się większa zdolność radzenia sobie ze stresem. Podczas koncertu odczuwamy zatem stabilizację emocji, co sprawia, że umysł osiąga spokój i równowagę wewnętrzną.

Koncert na misach i gongu:
– wspomaga leczenie dolegliwości układu krążenia, nerwowego i pokarmowego
– wyrównuje poziom energii po to by wzmocnić system odpornościowy
– pomaga pozbyć się bólów głowy i migreny
– wprowadza więcej spokoju do naszych emocji, wycisza i relaksuje
– pomaga w walce z bezsennością, nerwicą i stanami lękowymi
– przywraca naturalną harmonię wewnętrzną i uczucie głębokiego rozluźnienia

Czas trwania:
Relaksacyjny koncert Gongu i Mis trwa 45-60 minut. Odbywa się w pozycji leżącej na karimatach lub na leżakach w Grocie Solnej. Należy ubrać się wygodnie i ciepło gdyż podczas relaksacji temperatura potrafi lekko się obniżyć.

Przeciwwskazania do uczestnictwa w koncercie:
– osoby z rozrusznikiem serca
– kobiety w ciąży
– osoby chore na epilepsję

NAJBLIŻSZE KONCERTY NA MISACH I GONGU:

laloba koncerty na misach i gongu

Laloba – centrum dla Kobiet
Kraków ul. Beskidzka 30C
5.02.2023  godz. 18:30 i 20:00 – szczegóły

Zapisy: www.laloba.pl

 

 

 

CKIP – centrum kultury i promocji w Kocmyrzowie i Luborzycy
Baranówka 6, Luborzyca
28.01.2023 godzina 19:00 – szczegóły
Zapisy: ckip@ckip.pl

 

 

 

Lejdis Fitness Club
Osiedle Albertyńskie 1—2, Kraków
15.01.2023 godzina 18:00 – szczegóły 
Zapisy: 725 505 098

 

 

 

Koncert na misach i gongu tybetańskim to forma kąpieli w dźwiękach, której zadaniem jest wyciszyć i wprowadzić w stan głębokiej relaksacji. W mojej harmonii dźwięków, każda misa jest ze sobą zestrojona. Dzięki temu podczas relaksacji, uczestnicy mogą przenieść się w świat pełen dźwięków, melodii i wspaniałych harmonii. Z muzyką mam do czynienia od dziecka. Dla mnie każdy występ jest jak prawdziwy koncert, w który wkładam całe swoje serce. Wszystko po to aby osoby, które w nim uczestniczą mogły poczuć całym umysłem i ciałem magię tych niezwykłych instrumentów..”  

Serdecznie zapraszam
Dorota