Każdemu z nas przypisana jest w momencie urodzenia liczba, która w jakiś sposób wpływa na nasze życie – to tzw. numerologia osobista. Ale istnieją również inne liczby, które mają dla nas kluczowe znaczenie.

Numerologia osobista

Zaczem czym jest numerologia osobista? To liczba, która określa nasze predyspozycje, zachowania i skłonności, które w jakiś sposób mogą kształtować nasze stosunki z ludźmi, emocje, pracę i ogólnie całe życie. I nie chodzi tu o to aby się tego bezwiednie trzymać ale aby świadomie zrozumieć pewne predyspozycje jakie mamy w związku z naszą osobistą liczbą a także aby zrozumieć zachowania najbliższych nam osób. 

Jak obliczyć swoją osobistą liczbę?

Wystarczy dodać do siebie wszystkie cyfry z daty urodzenia.

np. 23.5.1980 2+3+5+1+9+8+0 =28 = 2+8 = 10 = 1+0 = 1

 1 jest liczbą osobistą dla powyższej daty.

Każda liczba wskazuje nasze mocne strony dzięki którym np. jesteśmy lepszymi przywódcami, mamy wspaniałe wyniki w pracy albo skłonności do kreowania wielkich dzieł, ale również pokazuje słabe strony nad którymi warto popracować.

Zatem w skrócie pisząc:

1 – Jedynki to kreatywne i pomysłowe osoby, które cenią niezależność i mają przywódcze predyspozycje. Nie znoszą natomiast dominacji innych osób i lubią wszystko kontrolować.

2 – Dwójki charakteryzuje delikatne usposobienie, wrażliwość i chęć tworzenia ogniska domowego. Natomiast brak im często przebojowości i mogą być nadwrażliwe.

3 – Trójki to dusze towarzystwa, osoby o pogodnym usposobieniu i wybujałej wyobraźni. Ale czasami brak im zahamowań i mają skłonności do lekkomyślności.

4 – Czwórki to pracowite osoby, którym można zaufać i powierzyć ważna zadania. Niestety mają w związku z tym skłonności do pracoholizmu i często ulegają innym osobom.

5 – Piątki są wesołe, pełne optymizmu, wszędzie ich pełno. Uwielbiają podróże i kochają zmiany. W związku z tym ciężko im czasem się ustabilizować, mają skłonności do flirtów i zmiennych nastrojów.

6 – Szóstki to bardzo rodzinne osoby, które lubią poświęcać się innym. Cenią spokój, ład i komfort. Czasem brak im dystansu, za dużo rozmyślają i nie do końca wierzą we własne możliwości.

7 – Siódemki to inteligentni perfekcjoniści, którzy spędzają dużo czasu na samodoskonaleniu. Są przy tym przyjacielscy i pomocni. Jednak ze względu na swój perfekcjonizm nie lubią krytyki i porażek.

8 – Ósemki to osoby wytrwałe, cierpliwe i sumienne. Czasem przeradza się to u niech niestety w nadgorliwość i upartość. Nie lubią marnować czasu. Za to znakomicie odnajdują się na kierowniczych stanowiskach.

9 – Dziewiątki to osoby, które spełniają się pomagając innym. Wrażliwe, o dobrym sercu, miłym usposobieniu i bardzo rozwiniętej intuicji. To nad czym powinny popracować to nadopiekuńczość i przewrażliwienie.

 

numerologia osobista

NUMEROLOGIA ROKU

I tak jak każdy ma swoją liczbę osobistą, tak i każdy rok ją posiada. Np. 2018 po dodaniu wszystkich cyfr = 2

Zatem liczba 2 jest liczbą dla 2018 roku. 

NUMEROLOGIA OSOBISTA, A NASZA LICZBA ROKU

Idźmy dalej.. Skoro każdy z nas ma swoją liczbę, każdy rok również ją ma, to istnieje również coś takiego jak osobista numerologia roczna. Aby ją obliczyć wystarczy dodać do siebie swoją liczbę i liczbę danego roku.

Czyli dla osoby której osobista liczba jest 1, będzie to 1 + (2018) czyli 2 = 3.

Czyli dla osoby która jest 1ką, rok 2018 będzie 3 rokiem numerologicznym.

A co to oznacza? Otóż bardzo dużo. Każdy rok numerologiczny w naszym życiu rządzi się swoimi prawami i nakreśla co będzie się działo. I tu również nie chodzi o to aby się tego sztywno trzymać ale aby świadomie zrozumieć pewne prawidłowości, które zachodzą w naszym życiu i dlaczego tak się dzieje. Ma to być pewnego rodzaju wskazówka aby było „łatwiej”…

Zatem przyjrzyjmy się poszczególnym liczbom dla lat numerologicznych.

Obliczyłeś już jaki będzie Twój następny ( lub obecny) rok? Zatem miłej lektury:

ROK PIERWSZY – ENERGIA – ENTUZJAZM – NOWE DZIAŁANIA

Jest to rok pełen nowych możliwości. Idealny aby rozpocząć nowe przedsięwzięcia, zawrzeć wiele nowych znajomości. Będzie się dużo działo, może być dużo chaosu – ale dobrze – niech się dzieje. To czas na zmiany i ich realizację. W tym roku będziesz miał najwięcej energii, zatem działaj, gdyż często jest to szansa na zaczęcie czegoś od początku, na nowe życie. Wszystkie drogi zaczną się otwierać. To czas sukcesów, niezależności i ogromnych zmian. I to właśnie teraz najważniejsza jest Twoja własna aktywność, ponieważ to, z jakim nastawieniem przejdziesz przez ten Rok, taką właśnie nadasz tendencję całemu cyklowi – na najbliższe 9 lat.

Odwagi ! Spełniaj marzenia i chwytaj wiatr w żagle, bo właśnie teraz wieje najmocniej!

ROK DRUGI- CIERPLIWOŚĆ – OCZEKIWANIE

Czas na odpoczynek. Zrobiłeś co mogłeś. Teraz czas na wyklarowanie się celów. Na stabilizację, relaks i zrzucenie napięć roku poprzedniego. To moment w którym dobrze jest zwolnić na chwilę tempo, zmniejszyć aktywność i zaadoptować się do nowych warunków po ogromnych zmianach. Zadbaj o swoje zdrowie, regenerację i skup więcej na rozwoju duchowym. Czas na opracowanie strategii na kolejne lata. Nie biegaj za pieniędzmi. To nie ten moment. Teraz skup się na rodzinie i ukochanej osobie. Idź za głosem intuicji i podążaj za tym co Ci los zsyła. Wszystko samo się poukłada.. cierpliwości…

ROK TRZECI – PRZYJEMNOŚĆ – SZCZĘŚCIE – BEZTROSKA

No dobrze, koniec oczekiwań, czas podjąć jakieś działania. Co prawda to dopiero początek rezultatów i planów z poprzednich lat, ale powoli wszystko zaczyna się klarować.  Skup się w tym roku na braniu z życia co najlepsze, spotykaj z ludźmi, ciesz każdą chwilą. To najbardziej „beztroski” rok, zatem korzystaj, póki jest.. Dobry moment na podróże, przygody, spotkania z przyjaciółmi. To również czas zawierania nowych znajomości. Zatem korzystaj.

ROK CZWARTY – CIĘŻKA PRACA – OSIĄGANIE CELÓW

I jak to bywa po każdym odpoczynku… czas na pracę. A czwarty rok przyniesie jej bardzo dużo. To rok, który domaga się od Ciebie rezultatów z planów zainicjowanych w 1 roku. Czas na udoskonalenie swoich strategii i ich realizację. Zaczyna się praca nie tylko nad życiem zawodowym ale również osobistym i rodzinnym. Warto zadbać teraz o stabilizację materialną i odpowiedzialnie podejmować decyzje. Zatem dyscyplina, porządek i działanie zgodnie z planem – to klucz do sukcesu. Odniesiesz go tylko wtedy gdy będzie kroczyć odważnie wyznaczoną przez siebie ścieżką.

ROK PIĄTY – ZMIANY – ROZMAITOŚCI – NIESPODZIANKI

W roku tym będziesz zbierać plony jeśli tylko dobrze wykorzystałeś rok poprzedni. W przeciwnym razie pewne rzeczy trzeba będzie zacząć od początku. Rok ten charakteryzuje dużo ruchu, chęć podróży i zmiany miejsca ale nie podejmuj zbytniego ryzyka. Będzie trochę chaosu, ale dobrze, bo czasem nawet i chaos jest piękny. Czeka Cię więc wiele niespodzianek, a może i nawet ujawnienie się jakiegoś talentu artystycznego. Obserwuj..

ROK SZÓSTY – DOM – RODZINA

Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, to właśnie teraz zaczniesz powoli zbierać pierwsze poważniejsze owoce swoich poprzednich działań. Wszystko zacznie żyć swoim życiem bez jakiegoś większego Twojego zaangażowania. To również dobry moment na pierwsze pomysły na następny cykl..zatem słuchaj intuicji..

To również czas dla rodziny, dlatego warto teraz się na niej skupić a pracę wycofać lekko na dalszy plan. Ognisko domowe powinno teraz przykuwać Twoja największą uwagę. Zatem zmiana mieszkania, nowy dom, remont, ślub, dziecko – to dobry moment.

ROK SIÓDMY – NAUKA – MĄDROŚĆ – ROZWÓJ WEWNĘTRZNY

Rok ten charakteryzuje się większym wycofaniem do naszego wnętrza. Zaczynają pojawiać się w naszej głowie różne pytania, wątpliwości i szukamy sensu tego co robimy. Skup się teraz na sobie, pobądź z naturą, uspokój myśli. Chwila samotności dobrze Ci zrobi by poukładać wszystko w głowie. Może przyda się medytacja? Czemu nie spróbować..bo w tym roku właśnie dusza najbardziej będzie chciała dążyć do samodoskonalenia i pracy nad wnętrzem. To dobry czas na obmyślenie planu, którego realizację przyniesie rok 8.

ROK ÓSMY – PIENIĄDZE – NAGRODY

Przemyślałeś dobrze wszystko w 7 roku? Świetnie, bo 8ka przynosi największe żniwa i sukcesy. To moment w którym nasza energia pomaga nam zbierać największe owoce swoich działań zapoczątkowanych w roku 1. Rok 8 to czas inwestycji, wzmocnienia pozycji w pracy i osiągania marzeń. Mogą pojawić się nowe możliwości związane z awansem, lepszą pracą, kredytem i inwestycją. Zbieraj plony całymi garściami, bo to najlepszy moment.

ROK DZIEWIĄTY – OCENA – „GENERALNE PORZĄDKI”

Czas na porządki i zbieranie owoców wszystkich poprzednich lat. To również dobry moment na rozstawanie się z tym co niepotrzebne, na zrywanie niekorzystnych relacji i robienie miejsca nowemu. Puść to, co nie jest Ci już zbędne, co straciło swoją ważność i spełniło swoje zadanie. Oczyść w końcu swoją przeszłość aby wejść w nową przyszłość. Rok 9 to również nauka akceptacji, że coś się kończy, ludzie odchodzą, zmieniamy miejsce zamieszkania, a może pracę.

To czas przygotowania na nowy okres w naszym życiu. Czas refleksji  nad poprzednimi latami i zastanowienia się nad tym jak chcemy aby wyglądało dalej nasze życie. Pozwól odejść staremu i puść to co nie przyda Ci się w dalszej wędrówce, bo los i tak zrobi to za Ciebie. Niema sensu walczyć. Zaufaj zatem intuicji, bo masz niepowtarzalną szansę zacząć wszystko od nowa. 

Nowy cykl będzie udany pod warunkiem że puścisz to czego już nie potrzebujesz i zrobisz miejsce nowemu…

Podsumowując

Pamiętaj, że numerologia osobista ma być jedynie dla Ciebie podpowiedzią i wskazówką do tego jak żyć i postrzegać innych. Każdy sam odpowiada za swoją rzeczywistość i powinien mądrze postępować – zgodnie ze swoim sumieniem. Tak aby być szczęśliwym i nikogo przy tym nie krzywdzić. 

Zapraszam na koncerty relaksacyjne, podczas których będziesz mógł dowiedzieć się więcej ciekawych rzeczy – szczegóły i terminy.