26 października z okazji 25 lecia magazynu Elle Polska odbyły się w Forum Wydarzeń targi Elle Zen w Krakowie. Każdy miał możliwość zapoznać się z wyjątkowymi wystawcami naturalnych kosmetyków, suplementów diety i akcesoriów wellness. Ale to nie wszystkie atrakcje jakie czekały na uczestników…pojawiły się również misy dźwiękowe i gong.

Zostałam poproszona o poprowadzenie warsztatów dotyczących wpływu muzyki mis i gongów na ciało oraz umysł. To była dla mnie wielka przyjemność. Po długich przygotowaniach, sala się w końcu wypełniła i każdy mógł wygodnie zająć miejsce. Gong wspaniale prezentował się na środku a misy przykuwały uwagę odbiorców. Okazało się, że na evencie pojawiło się wiele osób, które nie planowały zostać dłużej podczas targów. Jednak gdy usłyszeli pierwsze dźwięki mis, to z zaciekawieniem dołączyli do grupy i zostali do samego końca.

Podczas warsztatów przy pomocy brzmienia mis oraz gongów wprowadzałam wybrane osoby w stan głębokiego relaksu i rozluźnienia. Chętni mogli poczuć niezwykłą moc tych instrumentów poprzez masaż lub kontakt z ich wibracją w różnych miejscach na ciele.

Każdy miał możliwość doświadczyć głębokiego uczucia wyciszenia, którego celem było usunięcie napięcia i zwiększenie zdolności radzenia sobie ze stresem. Podzieliłam się również z uczestnikami ciekawostkami na temat mis i gongów oraz ich wpływu na ciało oraz umysł.

To było niezwykłe doświadczenie, które po raz kolejny pokazało mi jak dużo pozytywnej energii ma w sobie muzyka. Dało również możliwość wielu osobom doświadczyć dźwięków w inny niż dotychczas sposób. 

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o misach, gongach oraz poczuć ich przenikającą wibrację na sobie, to zapraszam Cię na kolejne koncerty –  terminy najbliższych wydarzeń.

Więcej ciekawych informacji o wpływie muzyki na zdrowie, znajdziecie na stronie – Masaż misami dźwiękowymi

Link do artykułu na stronie – Targi Elle Zen w Krakowie Elle

targi elle zen w Krakowie NuTao