Zapraszamy wszystkich serdecznie na wieczór wysokich wibracji w Lejdis Fitness Club.

28 maja o godzinie 18:00 rozpoczniemy wyjątkowy wieczór, podczas którego będziecie mogli doświadczyć pozytywnego działania jogi kundalini oraz zrelaksować się przy dźwiękach mis i gongu.

 W świat jogi kundalini wprowadzi Was Alicja Płachta, która jest certyfikowanym nauczycielem Kundalini Yogi pod kierunkiem Sadhany Singha z Włoch, a do snu ukołyszę Was ja wraz z moimi misami i gongiem.

Wieczór wysokich wibracji

✔ Lejdis Fitness Club – os. Albertyńskie 1-2, Kraków (wejście z boku budynku)

✔ 28 maja, godzina 18:00 – 20:00

☎ Szczegóły i zapisy: 725 505 098

☯ Wstęp (opcje do wyboru):

– joga + koncert (od godziny 18:00 – 20:00) 60 zł

– joga kundalini (od godziny 18:00 – 19:00) 30 zł

– koncert na misach i gongu (od godziny 19:00 – 20:00) 40 zł

❗UWAGA – z racji ograniczonej ilości miejsc na sali, prosimy o rezerwację uczestnictwa pod numerem telefonu: 725 505 098 i dokonanie przedpłaty na wybraną opcję:

Lejdis Fitness Club, nr konta: 44 1050 1445 1000 0090 7170 2899

Tylko to gwarantuje możliwość wzięcia udziału w warsztatach i koncercie.

wieczór wysokich wibracji

Joga kundalini

Zajęcia jogi są odpowiednie i przyjazne dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania i konieczności wcześniejszego doświadczenia z Kundalini Jogą. Pomagają przywrócić równowagę wewnętrzną, dodają energii i działają oczyszczająco na ciało oraz umysł.

Joga uczy również technik „świadomej przytomności”, by pozostawać w zdrowiu, zyskać silny system odpornościowy, mocny układ nerwowy i dobre krążenie.

Terapia dźwiękiem mis i gongu

Terapia dźwiękiem mis i gongu to forma relaksacji, która wywołuje głębokie uczucie wyciszenia, dzięki czemu znikają napięcia i pojawia się większa zdolność radzenia sobie ze stresem. Podczas koncertu odczuwamy stabilizację emocji, co sprawia, że umysł osiąga spokój i równowagę wewnętrzną, a ciało doświadcza głębokiego rozluźnienia. (więcej informacji o koncertach – LINK)

Co warto zabrać ze sobą i jak przygotować się do zajęć:

Weź ze sobą wygodne ubranie, ciepły koc do przykrycia i ewentualnie ulubioną karimatę. Możesz zabrać również butelkę z wodą, ale pamiętaj, aby nie jeść nic ciężkiego około 2 godziny przed zajęciami. Koncert odbywa się w pozycji leżącej na karimatach.

Daj się otulić dźwiękom podczas tego niezwykłego wydarzenia

Do zobaczenia
Alicja i Dorota

lejdis fitness club wieczór wysokich wibracji